• HYPERTEL GROUP
  CODZIENNIE NOWE OFERTY
  Zapisz się do naszej listy mailingowej i sprawdź sam!
 • HYPERTEL GROUP
  STOISKA I POWIERZCHNIE HANDLOWE
  Szeroki wybór, atrakcyjne lokalizacje!
 • HYPERTEL GROUP
  KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁPRACY
  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów.

Naszą domeną jest hurtowy handel elektroniką Oferujemy bogaty stock oraz najlepsze ceny.

Kim jesteśmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugrutowanej pozycji na rynku GSM. Posiadamy wiele punktów sprzedaży na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Naszą domeną jest sprzedaż hurtowa. Stały dostęp do hurtowych ilości smartfonów, tabletów i telefonów komórkowych, otwartość podczas negocjacji cenowych zapewnia nam konsekwentnie powiększające się grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Uwaga!!! Posiadamy bardzo atrakcyjne, funkcjonujące oraz gotowe do uruchomienia lokalizacje stoisk handlowych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Office Office
Office Office

Zakres działalności

Handel hurtowy

Jesteśmy partnerem największych hurtowni oraz dostawców urządzeń mobilnych znajdujących się na terenie UE. Pozwala nam to zagwarantować stałą dostępność towarów w ilościach hurtowych.

Stoiska handlowe

Nasze stoiska z telefonami komórkowymi są najczęściej zlokalizowane w największych centrach handlowych. Dzięki temu nasi Klienci mogą łatwo do nas dotrzeć.

Powierzchnie handlowe

Współpracujemy z największymi galeriami handlowymi w Polsce południowej. Szukasz miejsca dla swojego sklepu? Zgłoś się do nas!